Valilik Personeline Hizmet İçi Eğitim Programları Devam Ediyor

Kayseri Valiliğince, merkez birimler ve Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı personeline yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim seminerlerine devam edildi.Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı’nın eğitimci olarak katıldığı eğitimde...

KAYSERİ 14.04.2015, 11:30
Valilik Personeline Hizmet İçi Eğitim Programları Devam Ediyor
banner230
Kayseri Valiliğince, merkez birimler ve Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı personeline yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim seminerlerine devam edildi.
Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı’nın eğitimci olarak katıldığı eğitimde personellerin insan hakları, temel hak ve hürriyetler ile kişisel gelişim konularında bilinçlendirilmesi hedeflendi.
Eğitim programları kapsamında, personele bilgi teknolojileri, Avrupa Birliği ve uluslararası ilişkiler, Başbakanlık ve bakanlık genelgeleri, yolsuzlukla mücadele ve etik çalışma kuralları, Atatürk ilke ve inkılâpları, satın alma, kiralama ve ihale işlemleri, afet ve kriz yönetimi, denetim ve değerlendirme, kamu personel mevzuatı, protokol, görgü ve nezaket kuralları gibi konularda eğitimler verilecek.
Personelin görev, yetki ve sorumlulukları konusunda bilgilerini artırmak, yürütülen kamu hizmetinin verim ve niteliğini yükseltmek amacıyla düzenlenen eğitimler farklı günlerde düzenlenecek beş günlük program sonunda tamamlanacak.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
17°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:29
Güneş 06:51
Öğle 12:31
İkindi 15:31
Akşam 18:01
Yatsı 19:17

Gelişmelerden Haberdar Olun

@