Vali Düzgün ,” Kayserili’nin Girişimciliğini Takdir Ediyorum “

Karadeniz’de Kıyısı Bulunan Ülkelerle İş Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İlter Sağırsoy Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Orhan Düzgün’ü Ziyaret Etti. Vali Düzgün, “ Kayserili’nin Yeni Fırsatları Bulup Hemen Örgütlenerek İşe Girişmesi Çok Güzel. Sizlerin Bu Özelliğini Takdir Ediyorum” Dedi.

Vali Düzgün ,” Kayserili’nin Girişimciliğini Takdir Ediyorum “
banner230
Karadeniz’de Kıyısı Bulunan Ülkelerle İş birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İlter Sağırsoy ve yönetim kurulu üyeleri Vali Orhan Düzgün’ü ziyaret etti. Vali Düzgün, “ Kayserili’nin yeni fırsatları bulup hemen örgütlenerek işe girişmesi çok güzel. Sizlerin bu özelliğini takdir ediyorum” dedi.
Kadareniz’de Kıyısı Bulunan Ülkelerle İşbirliği ve Ticareti Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu KEİB Temsilcisi İlter Sağırsoy, iki hafta önce Kırım ve Rusya’ya yapılan ziyaretler hakkında bilgi vermek ve derneğin yeni yönetimiyle bir nezaket ziyaretinde bulunmak üzere Vali Orhan Düzgün’ü ziyaret etti.
Kayseri Valisi Orhan Düzgün de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti hatırlatarak, “ bu kabil yeni fırsatlar ve yeni ufuklar için adım atılması, bunun için ekonomik örgütlenmelere gidilmesi çok güzel ve hayırlı işler. Bu nedenle sizleri kutluyorum. Bizler de elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bir kere daha belirtiyorum. “dedi.
YORUM EKLE