Su Kayağı Parkı Açılıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Anadolu Harikalar Diyarı Tesisleri İçerisinde Yer Alan Ve Yaz Aylarında Vatandaşların Oldukça Yoğun İlgi Gösterdiği Su Kayağı Parkı Sezon Açılışı Hazırlıklarında Son Aşamaya Gelindi.

Su Kayağı Parkı Açılıyor
banner230
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Anadolu Harikalar Diyarı tesisleri içerisinde yer alan ve yaz aylarında vatandaşların oldukça yoğun ilgi gösterdiği Su Kayağı Parkı sezon açılışı hazırlıklarında son aşamaya gelindi.
Su Kayağı Parkı içerisinde temizleme ve ilaçlama çalışmalarının ardından bugün itibariyle gölete su doldurulmaya başlandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Spor Etkinlikleri A.Ş. Genel Müdürü Ali Üstünel " Mart ayından itibaren personelimiz çok sıkı bir çalışma içerisine girdi. Öncelikle kış aylarından ve olumsuz hava koşullarından etkilenen tesisimizin temizliği ve sonrasında ilaçlama işlemlerine devam ettik. Bugün itibari ile Su Kayağı Parkı’nın içerisine su doldurmaya başladık. Mevsim şartları el verirse bu sezon Anadolu Harikalar Diyarı Su Kayağı Parkı’nı erken açmayı planlıyoruz" dedi.
YORUM EKLE