Parklarda Sabah Sporları Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından her yaz döneminde gerçekleştirilen ve bu yıl 1 Nisan’da başlayan ’Parklarda Sabah Sporu Etkinlikleri’ tüm hızıyla sürüyor.Kış döneminde salonlarda yapılan sabah sporlarının mevsim itibariyle parklarda...

Parklarda Sabah Sporları Sürüyor
banner230
Büyükşehir Belediyesi tarafından her yaz döneminde gerçekleştirilen ve bu yıl 1 Nisan’da başlayan ’Parklarda Sabah Sporu Etkinlikleri’ tüm hızıyla sürüyor.
Kış döneminde salonlarda yapılan sabah sporlarının mevsim itibariyle parklarda devam ettiğini belirten Spor Etkinlikleri A.Ş Genel Müdürü Ali Üstünel, katılımdan memnun olduklarını ifade ederek, "2004 yılında bir parkta başlayan sabah sporu etkinlikleri halen 26 parktaki 28 istasyonda devam ediyor. Günlük ortalama 3 bin kişinin katıldığı bu etkinlikler sabah 07.00-09.00 arasında gerçekleştiriliyor ve eğitmenlerimiz nezaretinde ev hanımlarımıza bilinçli şekilde spor yaptırılıyor" dedi.
Ali Üstünel, yaz sporu etkinliklerinin planlamasını da yaptıklarını ve Haziran ayı ile birlikte faaliyetlere başlayacaklarını sözlerine ekledi.
KATILIMCILAR MEMNUN
Sabah sporuna katılan bayanlar da oldukça memnun olduklarını ifade ederek, "Burada hocamız eşliğinde bilinçli olarak spor yapıyoruz. Ayrıca yeni arkadaşlar ediniyoruz. Bizim için terapi gibi oluyor, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi.
YORUM EKLE