Müftülükten Vali Düzgün’e “Kutlu Doğum” Ziyareti

Kayseri Müftü Vekili Galip Koçer, “Kutlu Doğum Haftası” kapsamında Vali Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti.Müftü Yardımcıları Mahmut Taşyapan ve Atıf Akşit ile Kocasinan, Melikgazi, Talas ve Hacılar Müftülerinin de hazır bulunduğu...

Müftülükten Vali Düzgün’e “Kutlu Doğum” Ziyareti
banner230
Kayseri Müftü Vekili Galip Koçer, “Kutlu Doğum Haftası” kapsamında Vali Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti.
Müftü Yardımcıları Mahmut Taşyapan ve Atıf Akşit ile Kocasinan, Melikgazi, Talas ve Hacılar Müftülerinin de hazır bulunduğu ziyarette Müftü Vekili Koçer tarafından Vali Düzgün’e “Kutlu Doğum Haftası’nın sembolü gül takdim edildi.
Vali Düzgün, 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Kutlu Doğum Haftası”na erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, güzel ahlakı, kalplere ve akıllara hitap eden hayatıyla Peygamberimizin hepimize örnek olması gerektiğini ifade etti.
Vali Düzgün, “Kutlu Doğum Haftası” programlarının bu yıl “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Hukuku” ana başlığı altında yapılacağını hatırlatarak, haftanın Peygamberimizi anlama ve onun yolunda ilerleyebilme adına fırsat olduğunu ifade etti.
İl Müftü Vekili Galip Koçer ise Kutlu Doğum Haftası’nın önemine işaret ederek, haftanın amacına ve ruhuna uygun etkinlikler planladıklarını anlattı.
YORUM EKLE