Kalkan’dan Hak-iş’e Teşekkür Ziyareti

AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Aydın Kalkan Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Temsilcisi Halil Özdemir’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.Yapılan ziyarette Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendikaların kendisine destek...

Kalkan’dan Hak-iş’e Teşekkür Ziyareti
banner230
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Aydın Kalkan Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Temsilcisi Halil Özdemir’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
Yapılan ziyarette Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendikaların kendisine destek vererek temayül yoklamasından iyi bir sonuç aldığını söyleyen Kalkan, "Bizler de yıllarca Hak-İş Konfederasyonu bünyesinde sendikal çalışmalara imzalar attık. Hiçbir zaman birilerini kırmadık. Her zaman yapıcı davranarak üyelerimizin haklarını layıkıyla kazandık. Bana verdiğiniz destek den dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra ziyaretlerimiz daha hız kazanacak. Kayserimiz için elimizden ne geliyorsa daha da fazlasını yapıp çalışmalarımıza devam edeceğiz inşallah" dedi.
Hak-İş Konfederasyonu İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Halil Özdemir ise, gerçekleşen ziyaretten memnun kaldıklarını belirterek, "Bizler için sizin gibi kardeşlerimizin bir yerlere gelmesi çok önemli. Çünkü sıkıntılarımızdan, dertlerimizden ve hangi sorunlarla karşılaştığımızdan sizlerin de bilgisi var. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE