Askerlere Telefon Kiralayan Esnaflar, Kışlada Telefonun Serbest Olmasından Memnun

Kayseri’de Komanda Çarşısında telefon kiralama işi yapan Şaban Salar, askerlere kışlada telefon kullanımının serbest olacak olmasına memnun olduklarını söyledi.Komando Çarşısında telefon kiralama işi yapan Şaban Salar, askerlere kışlada...

Askerlere Telefon Kiralayan Esnaflar, Kışlada Telefonun Serbest Olmasından Memnun
banner230
Kayseri’de Komanda Çarşısında telefon kiralama işi yapan Şaban Salar, askerlere kışlada telefon kullanımının serbest olacak olmasına memnun olduklarını söyledi.
Komando Çarşısında telefon kiralama işi yapan Şaban Salar, askerlere kışlada telefon kullanmasının serbest olacağı ile ilgili olarak, "Bizim için iyi ya da kötü olması önemli değil. Önemli olan askerlerin rahat etmesidir. Benim oğlum da askerlik yaptı. Biz de çocuğumuzu özledik. Çocuğumuz askerdeyken onunla görüşmek isterdik. Bu güzel bir iş ama ters etki yapmasın. Bu iş denetim altında yapılırsa daha güzel olur" diye konuştu.
Askerlerin rahat etmesinin önemli olduğunu belirten Salar, "Burada bizim işlerimizin düşüp düşmemesi önemli değil. Burada nefsimizi düşünmemeliyiz. Para kazanacağım diye ‘askere telefon yasak olsun’ diyemem. Rızkı veren Allah’tır. İyi niyetli olduktan sonra Allah rızkımızı gönderir" dedi.
YORUM EKLE