“Yiğit İnebolu” Gemisi Hizmete Alındı

İnebolu Belediyesi tarafından geçen yıl satın alınan ve restorasyon çalışmaları tamamlanan “Yiğit İnebolu” gemisi hizmete alındı.İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, geminin ilk seferini 1 Ağustos’ta gerçekleştireceğini söyledi.Vatandaşların...

“Yiğit İnebolu” Gemisi Hizmete Alındı
banner230
İnebolu Belediyesi tarafından geçen yıl satın alınan ve restorasyon çalışmaları tamamlanan “Yiğit İnebolu” gemisi hizmete alındı.
İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, geminin ilk seferini 1 Ağustos’ta gerçekleştireceğini söyledi.
Vatandaşların 250’şer kişilik gruplar halinde gezi turuna ücretsiz olarak katılabileceklerini vurgulayan Uzuner, geminin eğitim, toplantı, düğün gibi etkinliklerde de halka hizmet vereceğini ifade etti.
Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen öğrencilerin “Yiğit İnebolu” gemisi ile deniz turuna çıktığını söyleyen Engin Uzuner, “Kastamonu Yolkonak Gençlik kampında konaklayan Türkiye’nin dört bir tarafından gelen 18-22 yaşlarındaki 210 üniversite öğrencisi, ilçemize gelerek Yiğit İnebolu gemisi ile deniz turu yaptılar. Belediyemizce revize edilerek, yeni bir görüntüye kavuşturulan Yiğit İnebolu gemisi ile deniz turu yapan öğrenciler, eğlenceli zamanlar geçirdiklerini söylediler” dedi.
YORUM EKLE