Tosya Kaymakamı Kanalizasyon Ve İçme Suyu Çalışmalarını İnceledi

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Kaymakam Yusuf Cıbır,2015 Yılı yatırım Programları kapsamında Kastamonu İl Özel İdaresi tarafından programa alınan Kaymakamlık köylere hizmet götürme birliği tarafından da Yenidoğan köyü kanalizasyon...

Tosya Kaymakamı Kanalizasyon Ve İçme Suyu Çalışmalarını İnceledi
banner230
Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Kaymakam Yusuf Cıbır,2015 Yılı yatırım Programları kapsamında Kastamonu İl Özel İdaresi tarafından programa alınan Kaymakamlık köylere hizmet götürme birliği tarafından da Yenidoğan köyü kanalizasyon ve içme suyu altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.
Kaymakam Cıbır’a Yenidoğan köyü muhtarı Refik Eşit eşlik etti.Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır, eskiyen ve ihtiyaca cevap veremeyecek duruma gelen Yenidoğan köyü kanalizasyon ve içme suyu altyapı çalışmalarını yerinde kontrol etti. Kaymakam Cıbır, konu ile ilgili olarak,”İlçeye bağlı tüm köylerimizde vatandaşların daha medeni, rahat ve sağlıklı yaşamaları için çalışmalarımız devam etmektedir. Köy içi içme suyu şebekesi ve kanalizasyon altyapısınının en kısa sürede tamamlanarak hizmete koyulacaktır’’dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273