Pınarbaşı’nda Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Protokol Ziyaretleri Yapıldı

14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Pınarbaşı Müftülüğü tarafından protokol ziyaretleri gerçekleştirildi.İlçe müftüsü Nurullah Koçhan ve beraberindeki heyet, Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı ve belediye başkanı Mehmet Yılmaz’ı...

KASTAMONU 14.04.2015, 12:32
Pınarbaşı’nda Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Protokol Ziyaretleri Yapıldı
banner230
14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Pınarbaşı Müftülüğü tarafından protokol ziyaretleri gerçekleştirildi.
İlçe müftüsü Nurullah Koçhan ve beraberindeki heyet, Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı ve belediye başkanı Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Müftü Koçhan, ziyarette kaymakam ve belediye başkanına, Hz. Muhammed’i (S.A.V) temsil eden kırmızı gül takdim ederek kendilerini hafta içerisinde yapılacak konferans ve diğer etkinliklere davet etti. İlçe müftüsü Nurullah Koçhan ve ekibine ziyaretten dolayı teşekkür eden belediye başkanı Mehmet Yılmaz, bu yıl ki Kutlu Doğum Haftası’nın ana temasının "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı ’’ olmasının çok anlamlı olduğunu, halkın da bu haftayı önemine uygun olarak idrak edeceğini, birlikte ve kardeşçe yaşayabilme kavramının içeriğinin doldurulmasına şu günlerde çok ihtiyaç olduğunu ifade etti. Yılmaz, "Yapılan etkinlikler buna katkı sağlayacak. Müftümüz nezdinde bütün müftülük personelinin ve halkımızın Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyorum. Dünya insanlığının kardeşliğine ve barışına katkı sağlamasını diliyorum" dedi.
Müftü Koçhan, ziyaret anısına Kaymakam Helvacı ve belediye başkanı Yılmaz’a , Kur’an-ı Kerim ve Peygamber Efendimizin (s.a.v.) hayatını anlatan kitaplar hediye etti.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:25
Güneş 06:47
Öğle 12:31
İkindi 15:36
Akşam 18:06
Yatsı 19:22

Gelişmelerden Haberdar Olun

@