Pastayı Kesmek Yerine Satın Aldılar

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde İlçe müftülüğü tarafından Kuran Kursları yararına düzenlenen Kermes açılışına çok sayıda siyasi katıldı.Tosya İlçe müftülüğü tarafından düzenlenen kermes açılışına AK Parti milletvekili adayları...

KASTAMONU 14.04.2015, 12:25
Pastayı Kesmek Yerine Satın Aldılar
banner230
Kastamonu’nun Tosya ilçesinde İlçe müftülüğü tarafından Kuran Kursları yararına düzenlenen Kermes açılışına çok sayıda siyasi katıldı.
Tosya İlçe müftülüğü tarafından düzenlenen kermes açılışına AK Parti milletvekili adayları Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik,Zafer Nalbantoğlu, MHP Kastamonu Milletvekili adayları Emin Çınar, Hayati Hamzaoğlu ve Hakan Çetin katıldı. Kermes açılış kurdelesini Tosya müftüsü Basri Bektaş’ın yaptığı dua sonrası 25. Dönem Kastamonu milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Emin Çınar birlikte kesti.
Kermesi gezen Kastamonu milletvekili adayları kermes sofrasına birlik ve beraberlik mesajı vererek yan yana oturdular. 25. Dönem Kastamonu Milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Emin Çınar kermeste yapılan dua sonrası önlerinde duran yaş pasta üzerindeki yazı ve figürler karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Üzerinde ’’Sizin en hayırlınız Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir" yazılı hadis ve Kuran okuma rahlesi ile tespih figürü bulanan pastayı kesmek istemeyen her iki milletvekili kermese katkı olmak için bu yaş pastayı yüksek bir değerle satın aldılar. Kermese katılan siyasiler Müftü Basri Bektaş’a teşekkür ederek bu kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek kermesten ayrıldılar.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Ekim 2019
İmsak 05:28
Güneş 06:50
Öğle 12:31
İkindi 15:32
Akşam 18:02
Yatsı 19:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@