Öğrencilerin,kutlu Doğum Programı Velileri Duygulandırdı

Küre Cumhuriyet İlkokulu Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde program düzenledi.Cumhuriyet İlkokulu Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde program düzenledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program...

Öğrencilerin,kutlu Doğum Programı Velileri Duygulandırdı
banner230
Küre Cumhuriyet İlkokulu Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde program düzenledi.
Cumhuriyet İlkokulu Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde program düzenledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program ilkokulu öğrencilerin okuduğu ilahiler ve hadislerle devam etti.
Cumhuriyet İlkokulu konferans salonunda gerçekleştiren programa; Belediye Başkanı Kamil Aydınlı,İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tursun, ilçe Müftüsü Ali Çebi,Küre Meslek Yüksekokulu ( MYO) Müdürü Ahmet Öğreten,kurum ve daire amirleri ile veliler de katıldı.
Öğrenci velilerinin yoğun ilgi gösterdiği Kutlu Doğum Programı hazırlanan slâyt gösterisi,piyes gösterisi sonrası katılımcılara gül suyu, gül lokumu, pilav ayran ve irmik tatlısı ikram edildi. Düzenlenen program Cumhuriyet İlkokulu Öğretmenleri Sema Kaymaz,Fatma Tavil tarafından organizasyon edildi.
YORUM EKLE