Kastamonu’da Köprüler Süsleniyor

Kastamonu’da yaya köprülerinin korkuluklarına çiçek saksısı yerleştirildi,Kastamonu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Karaçomak Deresi ana yol üzerinde bulunan yaya köprülerinin korkuluklarına yerleştirilen çiçek saksılarına...

KASTAMONU 04.08.2015, 21:51
Kastamonu’da Köprüler Süsleniyor
banner230
Kastamonu’da yaya köprülerinin korkuluklarına çiçek saksısı yerleştirildi,
Kastamonu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Karaçomak Deresi ana yol üzerinde bulunan yaya köprülerinin korkuluklarına yerleştirilen çiçek saksılarına Belediye ekiplerince dış mekan saksılarına pembe ve kırmızı sakız sardunya çiçekleri dikim çalışmalarına başladı.
Kastamonu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Sinanbey Camii ve Parkı yanında yapılan peyzaj çalışması devam ediyor.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Yeşil alanları artırmak için park, sokak ve caddeleri yeşillendirme çalışmalarımız devam ediyor. Uygun gördüğümüz her alanı yeşillendirip çiçeklerle donatacağız. Halkımızın rahatlıkla nefes alabileceği yeşil alanları çoğaltacağız” dedi.
Kastamonu Belediyesinin köprüleri süsleme çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
Vatandaşlar ise, “Kastamonu çiçek açıyor. Emek verenleri kutluyoruz, bu çalışmayı yapanların ve düşünenlerin ellerine sağlık, şehrimiz her geçen gün daha da güzelleşiyor” dediler.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
hafif yağmur
Namaz Vakti 12 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:43
Öğle 12:40
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@