Kasgeg, 1. İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), 1. istişare toplantısını Kastamonu Ticaret Borsası Salonu’nda gerçekleştirdi.Toplantıda, KASGEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, KASGEG Şube Başkanı Gökhan Çağın ve üyeler derneğin...

Kasgeg, 1. İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi
banner230
Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), 1. istişare toplantısını Kastamonu Ticaret Borsası Salonu’nda gerçekleştirdi.
Toplantıda, KASGEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, KASGEG Şube Başkanı Gökhan Çağın ve üyeler derneğin 1.5 yıllık çalışmalarını ve yeni projeleri değerlendirdi.
Genel Başkan Zafer Küçükşabanoğlu ve Şube Başkanı Gökhan Çağın’ın çalışmalarla ilgili sunum gerçekleştirdiği toplantıda konuşan KASGEG Şube Başkanı Gökhan Çağın, “Genel Başkanımız Zafer Küçükşabanoğlu öncülüğünde Kastamonu Genç Girişimciler Derneği olarak geçen 1.5 yıllık süreçte Kastamonu için çalıştık ve projeler ürettik. Yol arkadaşları ile birlikte Kastamonu’ya hizmet etmekten başka bir amacımız yok” dedi.
İkinci havayolu şirketinin Kastamonu’ya gelmesinde, dernek olarak uzun süredir sürdürdükleri çalışmalarının meyve vermesinden büyük onur ve gurur duyduklarını ifade eden Çağın, önümüzdeki günlerde de farklı projelerle Kastamonu’da fark oluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.
YORUM EKLE