Hem Kursiyerleri Öğrencilere Kuaförlük Yaptı

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin açmış olduğu Saç Bakımı ve Yapımı Kursu kursiyerleri 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Orta Okulu kız öğrencilerinin saç bakımını yaptı.Azdavay Milli Eğitim Müdürü Murat Çorbacı,...

Hem Kursiyerleri Öğrencilere Kuaförlük Yaptı
banner230
Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin açmış olduğu Saç Bakımı ve Yapımı Kursu kursiyerleri 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Orta Okulu kız öğrencilerinin saç bakımını yaptı.
Azdavay Milli Eğitim Müdürü Murat Çorbacı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Şimşek, Müdür Yardımcısı Ferhat Ütgün ve Kurs eğitmeni Sevil Civelek eşliğinde Azdavay 75.Yıl YİBO’na gelen kursiyerler bayan öğrencilere gönüllü kuaförlük yaptılar. Kursiyerler tarafından saçlarına kesim, fön ve birbirinden farklı örgü modelleri yapılan öğrenciler projede emeği geçenlere teşekkür ettiler.
Azdavay Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Şimşek vatandaşları meslek sahibi yapmak amacı ile açtıkları Saç Bakımı ve Yapımı Kursuna devam eden on kursiyerin toplam 832 saat eğitim alacaklarını belirterek “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortak olarak düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçemiz 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Orta Okulundaki kız öğrencilerimizin saç bakımını yaptık. Öğrencilerimiz ve kursiyerlerimiz bu projeden dolayı çok mutlu oldular. Vatandaşları meslek sahibi yapmak ve bilinçlendirmek amacı ile mesleki, teknik ve sosyal-kültürel kursları gelen talepler doğrultusunda açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
YORUM EKLE