Turizm Sektörü Temsilcilerinden Vali Koca’ya Ziyaret

Türkiye’de Her Yıl 15 - 22 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanan Turizm Haftası Nedeniyle İl Kültür Ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Baycan Ve Karaman’daki Turizm Sektörü Temsilcileri Vali Murat Koca' Yı Makamında Ziyaret Etti.

Turizm Sektörü Temsilcilerinden Vali Koca’ya Ziyaret
banner230
Türkiye’de her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası münasebetiyle İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Baycan ve Karaman’daki turizm sektörü temsilcileri Vali Murat Koca’yı makamında ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Baycan, Vali Murat Koca’ya 15 Nisan Turizm Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Vali Murat Koca ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, turizm sektörünün ilimiz için en önemli sektörlerden biri olduğunu, ilimizde son yıllarda yapılan etkinlik ve tanıtımlarla Karaman’ın turizm alanında hak ettiği yerlere geleceğini belirtti. Vali Koca, turizm heyetini kutlayarak, sağlık ve başarılar diledi. Ziyaret, heyetin Murat Koca’ ya çiçek takdim etmesi ve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
YORUM EKLE