Minik Öğrencilerden Vali Koca’ya Ziyaret

Karaman’da çeşitli eğitim kurumlarında okuyan öğrenciler "Kurumlarımızı Tanıyoruz" projesi kapsamında Vali Murat Koca’yı ziyaret etti.Valilik makamında gerçekleşen ziyarete, Fatih Eğitim Çalışanları İlköğretim Okulu yöneticileri...

Minik Öğrencilerden Vali Koca’ya Ziyaret
banner230
Karaman’da çeşitli eğitim kurumlarında okuyan öğrenciler "Kurumlarımızı Tanıyoruz" projesi kapsamında Vali Murat Koca’yı ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarete, Fatih Eğitim Çalışanları İlköğretim Okulu yöneticileri ve 4. sınıf öğrencileri ile Atatürk İlköğretim Okulu yöneticileri ve öğrencileri hazır bulundu. Vali Murat Koca’ya öğrencilerin çiçek takdim etmesinden sonra, proje hakkında bilgiler veren Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Adem Büyükzengin projenin amacının okullarımızda okuyan öğrencilerle beraber yerel yöneticilerimizi makamlarında ziyaret ederek, yönetim konusunda çocuklarımızın bilgilerini artırmak olduğunu belirtti.
Öğrencilerle tek tek ilgilenen Vali Murat Koca ise, okullarda verilen eğitimi desteklemek amacıyla uygulanan bu projelerin çok verimli olduğunu, hem teorik hem de pratik bilgilerle genç öğrencilerimizin kendilerini geleceğe daha kolay hazırlayabileceklerini ifade etti.
Ziyaret öğrencilerin yönetim ve idare konusunda Vali Murat Koca’ya sorular sormasıyla sona erdi.
YORUM EKLE