Karaman’da Recep Tayyip Erdoğan’ı Sevenler Derneği Kuruldu

Karaman’da Recep Tayyip Erdoğan’ı Severler Derneği Kuruldu.

Karaman’da Recep Tayyip Erdoğan’ı Sevenler Derneği Kuruldu
banner230
Karaman’da Recep Tayyip Erdoğan’ı Severler Derneği kuruldu.
AK Parti’den Milletvekili aday adayı da olan Emir Musa Beydili, Karaman’da Recep Tayyip Erdoğan’ı Sevenleri Derneğini resmen kurdu. Kazımkarabekir Mahallesi Gazi Osman Paşa Caddesi üzerinde faaliyete geçen derneğin resmi web sitesi ww.karamanreceptayyiperdoganisevenlerdernegi.com’da açıldı.
Derneğin kurucusu ve Başkanı Emir Musa Beydili, yaptığı açıklamada, “Derneğimiz kazanç paylaşımı dışında tamamen, üyelerimizle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonuna ayna tutan bilgi ve çalışmalarından istifade etmek, çalışmalarını sürekli olarak katılımcı bir şekilde paylaşıma sunmaktır. Karaman Recep Tayyip Erdoğan’ı Sevenleri Derneği olarak sosyal faaliyetlerin geniş çaplı kullanımı ile karşılıklı anlayış ve dostluğu geliştirecek kaliteli bir ortam oluşturmayı temenni ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın bilgi birikimlerini yansıtacak ve bu potansiyeli sinerjiye dönüştürecek dinamik bir yapı oluşsun istiyoruz. Tüm hemşerilerimiz için, ortak akıl, birlik, beraberlik ve dayanışma ortamı oluşturmayı arzuluyoruz. Karamanımızı ve ülkemiz için insanlığa yararlı hizmetlere dönüştürme çabasında olmayı kendimize bir borç addediyoruz” dedi.
Başkan Beydili Karaman Recep Tayyip Erdoğan’ı Sevenleri Derneği Hizmet Binasının da yakın zaman içinde hizmete açacaklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE