Doğal Gaz’da Bahar Kampanyası Başladı

Karaman’da doğal gaz dağıtımı yapan Enerya, yeni abone olacak vatandaşlar için abonelikte 6 taksit, güvence bedelinde 3 taksit kampanyası başlattı.Kampanyadan 15 Nisan- 15 Haziran 2015 tarihleri arasında abone olan tüm Karamanlılar yararlanabilecek.Enerya...

Doğal Gaz’da Bahar Kampanyası Başladı
banner230
Karaman’da doğal gaz dağıtımı yapan Enerya, yeni abone olacak vatandaşlar için abonelikte 6 taksit, güvence bedelinde 3 taksit kampanyası başlattı.
Kampanyadan 15 Nisan- 15 Haziran 2015 tarihleri arasında abone olan tüm Karamanlılar yararlanabilecek.
Enerya Karaman İşletme Müdürü Abdulkadir Kılıç, “Sağladığı konfor ve ekonomi nedeniyle önemli bir ihtiyaç haline gelen doğal gazı yaygınlaştırmak için her yıl kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. 6+3 taksit kampanyamız ile 15 Haziran tarihine kadar doğal gaz abonesi olan Karamanlılar, abone bağlantı bedelini 6 taksit, güvence bedelini ise 3 taksit ile ödeyebilecekler” dedi.
Türkiye çapında yılsonuna kadar 900 binden fazla aboneye ulaşmayı hedefleyen Enerya, cazip ödeme koşullarından daha çok kişinin faydalanması için, kampanya ile yatırım planlarını eşzamanlı gerçekleştiriyor. Enerya Karaman İşletme Müdürü Abdulkadir Kılıç, Karaman’da bu yıl kapsamlı yatırım programlarına devam edeceklerini dile getirerek, “Karaman’da 9 yılda yaklaşık 32 milyon TL yatırım ile 429 km’lik bir dağıtım ağı kurduk. Bu yıl Hürriyet, Tabduk Emre, Gevher Hatun, Siyaser, Şeyh Şamil ve Şeyh Edebali Mahallerine doğal gaz götürüyoruz. Bu mahallelerde abone olmak isteyen vatandaşlarımız, abone merkezlerimize başvurarak kampanyadan yararlanabilirler” diye konuştu.
Kampanya koşulları, anlaşmalı bankaların kredi kartları ile geçerli olacak.
YORUM EKLE