Sedat Namal Sanayi Esnafı İle Duada Buluştu

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, Safranbolu ilçe Sanayi Sitesi esnaflarının hafta başı dua programına katıldı.Safranbolu Sanayi Sitesi esnaflarının her hafta başı dua ile yaptıkları işe başlama geleneğine AK Parti Karabük...

Sedat Namal Sanayi Esnafı İle Duada Buluştu
banner230
AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal, Safranbolu ilçe Sanayi Sitesi esnaflarının hafta başı dua programına katıldı.
Safranbolu Sanayi Sitesi esnaflarının her hafta başı dua ile yaptıkları işe başlama geleneğine AK Parti Karabük Milletvekili Sedat Namal beraberinde Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ile birlikte katıldı. Camii imamının yaptığı dua sonrasından esnaflarla tek tek tokalaşarak hayırlı işler dileyen Sedat Namal, daha sonra esnaflarla sohbet etti.
AK Parti Milletvekili Adayı Sedat Namal, İslam Alemi’nin kutlu bir döneme girdiğini de belirterek, Regaib, Mirac, Berat ve Kadir Geceleri’ni ifade eden, mübarek iklimin hayırlara vesile olması niyazında bulundu.
Üç ayların, Yaratılanı, yaradandan ötürü sevmek, hak için halka yürek açmak adına önemli fırsatlar sunduğunu da kaydeden Namal, “ Recep ayı ile başlayarak Şaban ayı ile devam eden ve Ramazan Ayı ile son bulan mübarek üç aylara üç aylara girdik. Bu aylar, milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, aynı duygu ve maneviyatı paylaşan gönüllerin bir araya geldiği çok özel günlerdir. Hayatımıza huzur ve canlılık kazandıracak olan bu mübarek ay ve geceler, ailemize, çocuklarımıza, milletimize ve Allah’a karşı görev ve sorumluluklarımızın olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatıyor. Bu aylar, geçmişimizin muhasebesini yaparak, geleceğe azim ve enerji dolu bir şevkle atılmak için iyi bir fırsattır. Derin bir ruhaniyetin yaşandığı üç aylar döneminde, irfan, iman ve vicdanlarımızı yenilemek, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek manalı ve samimi bir duruş sergilemek durumundayız” dedi.
YORUM EKLE