Üniversitelilerden Miniklere Kitap Yardımı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrenci topluluklarından Yeni Bir Dünya Topluluğu öğrencileri, Kahramanmaraş Dumlupınar İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilere kitap, ansiklopedi ve kırtasiye malzemelerinden oluşan bir yardımda bulundular.Topluluk...

Üniversitelilerden Miniklere Kitap Yardımı
banner230
Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrenci topluluklarından Yeni Bir Dünya Topluluğu öğrencileri, Kahramanmaraş Dumlupınar İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilere kitap, ansiklopedi ve kırtasiye malzemelerinden oluşan bir yardımda bulundular.
Topluluk öğrencileri, ilkokul çağındaki öğrencilere yardımcı olmaktan mutluluk duyduklarını, çocukların gözlerindeki o parlak, ümitli bakışları ve heyecan dolu gülümsemeleri görmenin kendilerini mutlu ettiğini söylediler. Öğrenciler, yaptıkları bu etkinliklerde Kilis’le sınırlı kalmayıp, topladıkları malzemeleri yakın illerdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdıklarını ifade ettiler. Öğrenciler, Kahramanmaraş’taki etkinliklerinden sonra “Şehri neresi olursa olsun, her çocuk yeni bir dünyadır” sloganıyla bundan sonra da etkinliklerini sürdüreceklerini belirttiler.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273