MÜSİAD Kahvaltıda Buluştu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kilis Şube Başkanı Mehmet Akil Teksabuncu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi.3 Nisan 2015 tarihinde MÜSİAD Kilis Şubesi’nin açılışına verdikleri...

MÜSİAD Kahvaltıda Buluştu
banner230
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kilis Şube Başkanı Mehmet Akil Teksabuncu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi.
3 Nisan 2015 tarihinde MÜSİAD Kilis Şubesi’nin açılışına verdikleri destek ve katkıdan dolayı teşekkür eden MÜSİAD Kilis Şube Başkanı Mehmet Akil Teksabuncu, “Kısa süre önce Müsiad’ımızın Kilis Şubesinin, açılışını gerçekleştirdik. Bu açılışta ve galada rif eden misafirlere , Kilis’imizin tarihini, yemeklerini, camilerini, kültürünü tanıttık. Gelen tüm misafirler, "Beklentimiz bu kadar değildi , fakat siz , Müsiad Kilis olarak bizleri çok güzel ağırladınız" diyerek teşekkür ettiler. Bu açılışta, birlikten kuvvet doğar sözünü, bir kez daha kanıtlamış olduk. Bu güzel açılış hepimizin eseridir. Burada bulunan siz değerli MÜSİAD ailesi, çok özverili bir şekilde işinizden ödün vererek, ailenizden ödün vererek, tüm varlığınızla ‘ Kilis’e de bu yakışırdı’ dedirten bir açılış için elinizden gelenin fazlasını yaptınız" dedi.
YORUM EKLE