Kilis’te Turizm Haftası Kutlamaları Başladı

Kilis’te 39’uncu Turizm Haftası kutlamaları çeşitli etkinlikler ile başladı.Törenler 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda başladı. Kültür ve Turizm İl Müdürü Abdullah Aldemir, tarafından Atatürk anıtına çelenk konuldu. Saygı duruşu...

Kilis’te Turizm Haftası Kutlamaları Başladı
banner230
Kilis’te 39’uncu Turizm Haftası kutlamaları çeşitli etkinlikler ile başladı.
Törenler 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda başladı. Kültür ve Turizm İl Müdürü Abdullah Aldemir, tarafından Atatürk anıtına çelenk konuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Halk oyunları ekibi gösteri sundu. Daha sonra 39’inci Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde bir yürüyüş gerçekleştirildi.
Etkinliğe Kültür ve Turizm İl Müdürü Abdullah Aldemir, Kilis Belediye Başkanı Yardımcısı Cuma Özdemir, SGK İl Müdürü Abdulkadir Akkaş, Kilis Esnaf Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ömer Sevengül, Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Sayaoğlu, Kilis Terziler Odası Başkanı Mehmet Arslan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sadullah Büyükköşker, Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Zafer Bilik, Kilis Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Abdulgani Yorulmaz, Demirciler ve Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Nur Korkmaz, Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Tahsin Ustabaş, ile diğer davetliler katıldı.
YORUM EKLE