Pazarlar’a 2015 Model İş Makinesi Ve Kamyon

Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, İl Özel İdaresi Tarafından Pazarlar İlçe Özel İdare Müdürlüğüne 2015 Model Bir Adet İş Makinası Ve Bir Adet 2015 Model Kamyon Tahsisinin Yapıldığı Söyledi.

Pazarlar’a 2015 Model İş Makinesi Ve Kamyon
banner230
Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, İl Özel İdaresi tarafından Pazarlar İlçe Özel İdare Müdürlüğüne 2015 model bir adet iş makinesi ve bir adet 2015 model kamyon tahsisinin yapıldığı söyledi.
AK Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, “Tüm bu hizmetler AK Partinin yerel yönetime verdiği önemin bir sonucudur. ilçemize İl Özel İdaresi tarafından kazandırılan bir adet 2015 model iş makinası ve bir adet 2015 model kamyon halkımıza hayırlı olsun. Bu araçlar tüm köylerimizde önemli hizmetler sağlayacaktır. AK Parti Hükumetimiz iktidar olduğu günden bu tarafa çalışmalarda hizmetin etkili, verimli, hızlı ve daha kapsayıcı bir şekilde olması kapsamında büyük gayret sarf ederek vatandaşın gönlünde taht kurmuştur. Bu aracın tahsisinde emeği geçen Valimiz Şerif Yılmaz’a, Ak Parti Kütahya Milletvekillerimize, Ak Parti İl Başkanımız Ali Çetinbaş’a, İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’a, Genel sekreterimize ve İl Genel Meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz. Onlar konuşur AK Parti yapar” dedi.(MB-EFE)
YORUM EKLE