banner271

Pazarlar Diyanet-sen 5. Olağan Kongresi Yapıldı

Diyanet-Sen Pazarlar İlçe Temsilciği 5. Olağan Genel Kurulu’nda mecut başkan Kemal Yeşil, kullanılan oyların tamamına alarak güven tazeledi.Pazarlar İlçesi Diyanet-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda gerçekleşti. Genel...

Pazarlar Diyanet-sen 5. Olağan Kongresi Yapıldı
banner230
Diyanet-Sen Pazarlar İlçe Temsilciği 5. Olağan Genel Kurulu’nda mecut başkan Kemal Yeşil, kullanılan oyların tamamına alarak güven tazeledi.
Pazarlar İlçesi Diyanet-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda gerçekleşti. Genel Kurula sendika temsilcileri, delegeler ve din görevlileri katıldı.
Pazarlar Diyanet-Sen temsilcisi Kemal Yeşil toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in başarısının birlik ve beraberlik ruhu sayesinde olduğuna dikkat çekerek “Erdemli sendikacılığın adı, Hakkın, haklının, üyelerinin ve halkının yanında olmanın adresidir Diyanet-Sen. Beni yeniden seçilmem için destek olan tüm üyelerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Gerçekleştirilen genel kurul seçimleri sonucu ile ilçe yönetimi Kemal Yeşil, Şerafettin Aydoğan, Süleyman Çimen, Şükrü Kara ve Nurullah Tuncer’den oluştu.(MB-EFE)
YORUM EKLE