banner271

Öğrencilere Doktor Ve Hemşire Mesleği Tanıtıldı

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Anadolu Lisesinin “Kariyer Günleri” Projesi kapsamında öğrencilere Hisarcık İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Sümeyye Betül Erdem ve Hemşire Rukiye Korkmaz tarafından doktorluk ve hemşirelik mesleği tanıtıldı.Hisarcık...

Öğrencilere Doktor Ve Hemşire Mesleği Tanıtıldı
banner230
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Anadolu Lisesinin “Kariyer Günleri” Projesi kapsamında öğrencilere Hisarcık İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Sümeyye Betül Erdem ve Hemşire Rukiye Korkmaz tarafından doktorluk ve hemşirelik mesleği tanıtıldı.
Hisarcık Meslek Yüksek Okulu Amfisinde gerçekleşen öğrenci, idareci ve öğretmenlerin katıldığı meslek tanıtım toplantısında Hisarcık İlçe Hastanesi Başhekimi Sümeyye Betül Erdem ve Hemşire Rukiye Korkmaz öğrencilere doktorluk ve hemşirelik mesleğine giriş şartları, çalışma koşulları, mesleğin özelliklerini tanıttılar. Sümeyye Betül Erdem ve Hemşire Rukiye Korkmaz daha sonra öğrencilerin doktorluk ve hemşirelik mesleği konularındaki sorularını cevapladılar.
“Kariyer Günleri” Projesinin öğrencilere büyük faydalar sağladığını söyleyen Okul Müdürü Mehmet Ali Özdemir, Dr. Sümeyye Betül Erdem ve Hemşire Rukiye Korkmaz’a teşekkür etti.(MA-EFE)
YORUM EKLE