Metruk Binalar Yıkılıyor

Hisarcık Belediyesi tarafından halkın sağlığını ve güvenliğini tehdit eden, görüntü kirliliği oluşturan, atıl ve metruk halde bulunan binaların yıkım çalışmalarına devam ediliyor.Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, teknik heyet tarafından...

Metruk Binalar Yıkılıyor
banner230
Hisarcık Belediyesi tarafından halkın sağlığını ve güvenliğini tehdit eden, görüntü kirliliği oluşturan, atıl ve metruk halde bulunan binaların yıkım çalışmalarına devam ediliyor.
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, teknik heyet tarafından ilçede metruk, terk edilmiş ve çevreye tehlike arz eden 33 binanın Encümen kararı doğrultusunda yıkım çalışmalarının bina sahipleri ve belediye ekipleri tarafından peyderpey sürdürüldüğünü belirterek,” Bu çerçevede Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Keleş Caddesinde bulunan ve insan sağlığını tehdit eden metruk binanın yıkımı belediyemiz ekiplerince gerçekleştirilmiştir. Yıllardır kullanılmayan, metruk hale geldiği gibi çevrede yaşayan mahalle sakinlerinin sağlığı açısından tehlike arz eden, çevre ve görüntü kirliliği oluşturan binaların yıkımları sürdürülecektir.” dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE