Kütahya Porselen’den Çocuklara Sürpriz Hediyeler

Annelerin Mutfaktaki En Büyük Yardımcısı Kütahya Porselen, Çocuklarin Da Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor.

Kütahya Porselen’den Çocuklara Sürpriz Hediyeler
banner230
Kütahya Porselen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için sürprizler hazırladı. Sürprizlerden biri de çok sevilen hayali kahramanları yansıtacak olan boyama kitapları.
23 Nisan Perşembe günü Kütahya Porselen mağazalarını ziyaret edecek tüm çocuklara Kütahya Porselen’in çocuk setlerindeki eğlenceli karakterlerden oluşan boyama kitabı armağan edilecek.
Uzun Zürafa, Neşeli Maymun, Pıtırcık Ailesi, Şaşkın Ördek, Uç Uğur Böceği, Meraklı Panda, Prenses Çiçek, Sevimli Fare ve Şirin Sıpa; 23 Nisan’da çocukları yalnız bırakmayacak. Minikler istedikleri gibi renklendirebilecekleri bu eğlenceli karakterlerle keyifli vakit geçirecek. Kitapta yer alan bulmacalar onların gelişimine yardımcı olurken, boyama bölümü renkli bir dünyaya girmelerini sağlayacak.
Kitapta ayrıca Kütahya Porselen’in neşeli karakterlerinin çıkartmaları da yer alacak. Çocuklar bu çıkartmaları, kitaptaki Kütahya Porselen tasarımlarına diledikleri gibi yapıştırarak kendi porselen tasarımlarını yaratabilecek. Kütahya Porselen’in armağanıyla bütün çocuklar tasarımcı olma yolunda keyifli bir adım atmış olacak.
Kütahya Porselen’in sürprizleri bunlarla da sınırlı kalmayacak. Bu özel günde çocuklara özel hazırlanan takımlar, sevdiklerine neşeli bir hediye vermek isteyenlerin tercihi olacak. Eğlenceli figürlerle renklendirilmiş sağlıklı çocuk setlerindeki çatal, bıçak, servis tabağı, pasta tabağı, matara, kâse, kupa ve yumurtalıklarla, yemek saatleri zevkli hale dönüşecek. (EFE)
YORUM EKLE