Hisarcık “Bursa 1.anadolu Günleri”nde Tanıtılıyor

Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 32 kentin katılımıyla gerçekleştirilen ve 5 gün sürecek “Bursa 1.Anadolu Günleri” etkinliğinde, Hisarcık Belediyesi ilçenin ve Esire Termal Turizm Merkezinin tanıtımı için stant açtı.Hisarcık...

Hisarcık “Bursa 1.anadolu Günleri”nde Tanıtılıyor
banner230
Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 32 kentin katılımıyla gerçekleştirilen ve 5 gün sürecek “Bursa 1.Anadolu Günleri” etkinliğinde, Hisarcık Belediyesi ilçenin ve Esire Termal Turizm Merkezinin tanıtımı için stant açtı.
Hisarcık standının açılışı için Bursa’da bulunan Başkan Fatih Çalışkan yaptığı açıklamada, “32 ilin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, şifa kaynağı Esire Termal Turizm Merkezinin ve ilçenin tanıtımını açmış olduğumuz standımızda en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. 5 gün sürecek etkinlikte yaklaşık 2 milyon kişinin stantları ziyaret etmesi bekleniyor. İlçemizin tanıtımımıza katkıda bulunan Bursa Kütahya’lılar Derneği Başkanı Beyhan Gündüz ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Çalışkan, Hisarcık standını ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu ile bir süre sohbet etti. Vali Karaloğlu, Başkan Çalışkan’a Valilik olarak kendilerine her konuda yardımcı olacaklarını belirtti.(MA-EFE)
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273