Gediz MYO’da “Kariyer Basamakları, Zaman Yönetimi Ve Kadın Girişimciler” Konferansı

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’nda, “Kariyer Basamakları, Zaman Yönetimi ve Kadın Girişimciler” konulu konferans verildi.Bağımsız Denetçi ve Mali Müşavir Ayfer Kum tarafından verilen Kariyer Basamakları, Zaman...

Gediz MYO’da “Kariyer Basamakları, Zaman Yönetimi Ve Kadın Girişimciler” Konferansı
banner230
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’nda, “Kariyer Basamakları, Zaman Yönetimi ve Kadın Girişimciler” konulu konferans verildi.
Bağımsız Denetçi ve Mali Müşavir Ayfer Kum tarafından verilen Kariyer Basamakları, Zaman Yönetimi ve Kadın Girişimciler konulu konferansa, Gediz Meslek Yüksekokulu İşletme, Muhasebe ve Bankacılık Bölümü 1.sınıf öğrencileri katıldı.
Konferansta öğrencilere, mesleki yönlendirme ve kariyer yapma konusunda ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Konuşmacı Ayfer Kum, konferansın soru-cevap şeklinde geçen son bölümünde öğrencilerin merak ettiği soruları da cevapladı.
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferansın sonunda, Gediz Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Hasbiye Dizman tarafından konuşmacı Ayfer Kum’a teşekkür belgesi verildi.(MA-EFE)
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273