Başkan Erdoğan, Personeli İle Birlikte Kiraz Topladı

Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Belediye personeli ile birlikte kiraz topladı.İç Egenin Meyve ambarı olan Kütahya’nın ilçesinde mülkiyeti Pazarlar Belediyesine ait olanMeyve alım merkezi çevresinde bulunan kirazları Pazarlar Belediye...

KÜTAHYA 08.07.2015, 20:19
Başkan Erdoğan, Personeli İle Birlikte Kiraz Topladı
banner230
Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Belediye personeli ile birlikte kiraz topladı.
İç Egenin Meyve ambarı olan Kütahya’nın ilçesinde mülkiyeti Pazarlar Belediyesine ait olan
Meyve alım merkezi çevresinde bulunan kirazları Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, belediye personeli ile birlikte topladı.
Çeşitli makamlara ikramda bulunmak üzere kirazların toplandığını belirten Başkan Erdoğan, “Belediyemize ait olan Meyve alım merkezi çevresinde bulunan kirazları belediye personelimizle birlikte topladık. Belediye daire Müdürleri, memurları, şoförler ve işçiler ile birlikte topladık. Kiraz toplama işleminde merdiven yerine Belediyemize ait iş makinelerini kullandık. Kirazlarımızın tamamı organiktir. Toplanan kirazları çeşitli makamlara ikramda bulunduk. Belediye personelime gayretlerinden ve sorumlu davranışlarından dolayı kendilerini tebrik ederim” diye konuştu.
Belediye personeli ise, “Belediyemize ait kirazları topladık. Zaten bu işe yabancı değiliz. Hepimizin kiraz bahçeleri var. Kiraz toplamayı severek yapıyoruz. Bu günde belediye için başkanımızla birlikte kiraz topladık yarın belediyemiz için yapılması gereken işyeri makam gözetmeksizin birlikte yaparız” dediler.(MB-EFE)
Yorumlar (0)
banner287
banner269
11°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2019
İmsak 05:30
Güneş 06:52
Öğle 12:30
İkindi 15:30
Akşam 17:59
Yatsı 19:16

Gelişmelerden Haberdar Olun

@