Başkan Cavit Erdoğan: Hizmete Devam

Pazarlar Belediyesi 2014 Yılı Faaliyet Raporu, Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısında Görüşülerek, Pazarlar Belediyesinin 1 Yıllık Faaliyetleri Belediye Meclisinde Oy Birliği İle Kabul Edildi.

Başkan Cavit Erdoğan: Hizmete Devam
banner230
Kütahya’nın Pazarlar Belediyesi 2014 yılı faaliyet raporu, Nisan ayı olağan Meclis Toplantısı’nda görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.
Nisan ayı olağan Meclis toplantısında 2014 yılı faaliyet raporu için açılış konuşmasını yapan Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, vatandaşın kendilerine emanet ettiği Pazarlar’ın yaşanabilir güzel bir kent görünümüne kavuşturmak için çalıştıklarını belirterek, "Halkımızın teveccühüne layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Halkımızın onuruna yakışan bir Pazarlar’ı oluşturmak amacı ve heyecanını ilk günkü gibi hissederek, halkımızın bizlere verdiği içten güvene layık olabilmek adına Pazarlarımıza her alanda birçok hizmeti en avantajlı şekilde sunma hedef ve gayemiz durmadan devam etmektedir. Kendi ekonomik kaynaklarımızla, halkımızın desteğiyle çağdaş kentleşmenin tüm ürünlerini, sosyal dayanışmanın en güzel örneklerini İlçemize sunmakta hedefimiz arasındadır. Yapacağımız hizmetlerle ilgili olarak bir iş programı yapıp ve bu program dâhilinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz” dedi.
Hizmetlerin devam edeceğini belirten Başkan Erdoğan, “İlçemiz içerisinde çevre düzenleme çalışmaları devam edecektir. İlçemizin en büyük problemi olan su şebeke hattının yenilenmesi için çalışmalarımız başladı. Su şebeke hattının plan projesi İller Bankası tarafından çiziliyor. Yakuplar Mahallemizin içme suyunun arıtmasını yaptık. Biz belediye olarak şeffafız, her vatandaşımıza da kapılarımız açıktır. Gelin belediyemize her konuda bilgiyi alın. Bu sizin doğal hakkınızdır. Pazarlar Belediyesi olarak kendi ekonomik imkanlarımızla hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu konuda da iddialıyız. Hiçbir yerden destek almasak da ilçemiz halkına hizmet vermeye devam edeceğiz ” diye konuştu.(MB-EFE)
YORUM EKLE