Kemerbugaz Üniversitesi Isparta’da Tanıtıldı

İstanbul’da bulunan Kemerburgaz Üniversitesi, Isparta’da üniversite sınavına hazırlanan Gazi Sosyal Bilimler Lisesi, Süleyman Demirel Fen Lisesi ve Tenzile Erdoğan Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik tanıtım çalışması yaptı.Kemerburgaz...

Kemerbugaz Üniversitesi Isparta’da Tanıtıldı
banner230
İstanbul’da bulunan Kemerburgaz Üniversitesi, Isparta’da üniversite sınavına hazırlanan Gazi Sosyal Bilimler Lisesi, Süleyman Demirel Fen Lisesi ve Tenzile Erdoğan Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik tanıtım çalışması yaptı.
Kemerburgaz Üniversitesi Rehber Öğretmeni Dilara Polat, Isparta ve Burdur’da üniversitenin fakülte ve bölümleri hakkında öğrencilere bilgi vermek istediklerini beliterek, "Öğrencilere sunacağımız ayrıcalıklardan bahsediyoruz. Tercih danışmanlığı noktasında onlara yardımcı olacağımızı anlatıyoruz. Kemerburaz Üniversitesi Altınbaş Holding’e ait. Öğrencilerimizin yüzde 88’i burslu. Buradaki öğrencilerimize de burs imkanlarını anlatıyoruz. Seminer verdiğimiz okullarda önce tanıtım filmimizi gösteriyoruz. Fakültelerimizi tanıtıyoruz. Öğrencilerin ilgisi çok yoğun" dedi.
Öğrencilerden "İstanbul’da eğitim imkanı nasıl?", "Yabancı dil eğitiminiz ne durumda?" gibi sorular aldıklarını da belirten Polat, Isparta ve Burdur’daki tanıtım çalışmalarının olumlu geçtiğini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE