Mediko Sosyal Binasının Temel Atma Töreni

Iğdır Üniversitesi tarafından Suveren Ana Kampüsü’nde yapılacak olan Mediko Sosyal binası için temel atma töreni yapıldı.Temel atma törenine Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Genel Sekreter Ahmet Kızılkurt,...

Mediko Sosyal Binasının Temel Atma Töreni
banner230
Iğdır Üniversitesi tarafından Suveren Ana Kampüsü’nde yapılacak olan Mediko Sosyal binası için temel atma töreni yapıldı.
Temel atma törenine Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Genel Sekreter Ahmet Kızılkurt, Caferilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (CAMER) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Musa Çetin, Yapı İşler Daire Başkanı İbrahim Kabalak’ın yanı sıra bazı öğretim üyeleri ile idari personel katıldı.
Yapılan duanın ve kesilen kurbanın ardından temele ilk harcı atan Rektör Prof. Dr. Yılmaz, bundan sonraki süreçte üniversitenin sosyal yaşam merkezi olarak her türlü ihtiyacı karşılayacak bir binanın yapımına başlandığını ifade ederek hayırlara vesile olmasını diledi.
Temeli atılan Mediko Sosyal binasında; fasfood- kafeterya için ayrılmış 800 metrekare geniş alan, 4 adet büfe-mutfak, 250 kişilik konferans salonu, sağlık birimleri, AB projeleri ve öğrenci kulüpleri için ayrılan odalar, banka, postane, pastane, kuaför ve uçak ile otobüs bilet satış odaları yer alıyor.
YORUM EKLE