Reyhanlı Ve Yayladağı’na İtfaiye Aracı

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na Türkiye Belediyeler Birliği’nden (TBB) hibe edilen 2 adet yangın söndürme aracı Reyhanlı ve Yayladağı ilçe birim amirliklerine teslim edildi.Büyükşehir Belediye Başkan Vekili...

Reyhanlı Ve Yayladağı’na İtfaiye Aracı
banner230
Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na Türkiye Belediyeler Birliği’nden (TBB) hibe edilen 2 adet yangın söndürme aracı Reyhanlı ve Yayladağı ilçe birim amirliklerine teslim edildi.
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, İtfaiye Daire Başkanı Fevzi Kilisli, şube müdürlerinin yanı sıra itfaiye personelinin katıldığı törenle yangın söndürme araçları Yayladağı ve Reyhanlı ilçe birim amirliklerine teslim edildi.
Başkan Vekili Güven, 18 yangın söndürme aracını daha 15 Mayıs itibariyle Büyükşehir Belediyesi’ne kazandıracaklarını ve bunları ilçelere dağıtacaklarını belirterek, ”Böylelikle büyükşehirin itfaiye ağı genişliyor, yayılıyor ve güçleniyor. Bu araçların ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor tüm çalışanlarımıza kazasız ve belasız başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE