Hakkarili Şehriban “Sesi Çok Güzel” Yarışmasında

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan “Sesi Çok Güzel” isimli ses yarışmasında Hakkarili Şehriban Duman büyük bir başarı göstererek jüri üyelerinden Sertap Erener’in grubuna dahil oldu.Hakkari’de 2014 yılında Gençlik Hizmetleri...

Hakkarili Şehriban “Sesi Çok Güzel” Yarışmasında
banner230
Özel bir televizyon kanalında yayınlanan “Sesi Çok Güzel” isimli ses yarışmasında Hakkarili Şehriban Duman büyük bir başarı göstererek jüri üyelerinden Sertap Erener’in grubuna dahil oldu.
Hakkari’de 2014 yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen ‘Hakkari Yıldızını Arıyor’ ses yarışmasında dereceye giren Şehriban Duman, özel bir televizyon kanalında yayınlanan Sesi Çok Güzel Yarışması’na katılarak Sertap Erener’in ekibine dahil oldu. Hakkari Gençlik Merkezi’nin gönüllü üyesi olan Şehriban Duman, Siirt Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenim hayatına devam ederken, Siirt Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden yarışma jürilerinden Sertap Erener’in sesini çok beğendiğini ve yarışmaya dahil etmek amacıyla İstanbul’a davet ettiği belirtildi. 22 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de yayınlanacak olan programda Şehriban Duman’ın Hakkari’yi temsil edeceği kaydedildi.
YORUM EKLE