Belediyespor Kulübü Kazandığı Kupaları Eş Başkan Yetişkin’e Hediye Etti

Hakkari’nin Yüksekova Belediyespor Halk Oyunları Topluluğu, Yüksekova Belediye Eş Başkanı Ruken Yetişkin’i makamında ziyaret ederek kazandıkları kupaları hediye ettiler.Yüksekova Belediyespor Kulübü bünyesinde il ve bölge halkoyunları...

Belediyespor Kulübü Kazandığı Kupaları Eş Başkan Yetişkin’e Hediye Etti
banner230
Hakkari’nin Yüksekova Belediyespor Halk Oyunları Topluluğu, Yüksekova Belediye Eş Başkanı Ruken Yetişkin’i makamında ziyaret ederek kazandıkları kupaları hediye ettiler.
Yüksekova Belediyespor Kulübü bünyesinde il ve bölge halkoyunları yarışmalarına minik, yıldız ve büyükler dalında katılarak çeşitli dereceler alan ekipler, Yüksekova Belediyesi Eş Başkanı Ruken Yetişkin’i makamında ziyaret ederek kazandıkları 4 kupayı hediye etti. Eş Başkan Yetişkin, kendisinin de folklorcu olduğunu belirterek, “Bu işi bilen biri olarak sizleri hayranlıkla izliyorum. Çok güzel oynuyorsunuz ve gittiğiniz her yarışmada derece alarak dönüyorsunuz. Tebrik ederim. Sizin gibi başarılı gençlere desteklerimiz her zaman devam edecektir" dedi.
Yüksekova Belediyespor Halkoyunları Topluluğu adına bir açıklama yapan Antrenör Abdullah Güngör ise, kendilerine her zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Eş Başkan Ruken Yetişkin ile Belediye Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
YORUM EKLE