Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Kadrosunu Büyütüyor

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, Güçlü Uzman Kadrosunu Her Geçen Gün Yeni İsimlerle Genişletiyor.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Kadrosunu Büyütüyor
banner230
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, güçlü uzman kadrosunu her geçen gün yeni isimlerle genişletiyor.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülen Mavi’nin görev yaptığı Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde, Güler Ezgi Öğüt de göreve başladı.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Güler Ezgi Öğüt, 1992 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. 2010 - 2014 yılında Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden onur belgesiyle mezun oldu.
Öğüt, İzmir’de Bayraklı ve Buca Sağlık Bakanlığı Obezite Birimleri ile Buca Kadın Doğum Hastanesi’nde, Ege Üniversitesi Genel Cerrahi ve Organ Nakli Merkezi, Diyaliz Merkezi, Nefroloji, Onkoloji, Endokrinoloji ve İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nöroloji, Kardiyoloji ve Çocuk Hastanesi’nde staj yaptı.
Diyetisyen Öğüt, Ege Diyabet Günleri Kursu, Ege Endokrinoloji ve Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (2012), Başkent Üniversitesi 3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu (2013), Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumu, Ege Üniversitesi ve Bornova Belediyesi 1. Engelliliği Anlamak Sempozyumu (2012) konulu kurslara katıldı.
YORUM EKLE