Naci Topçuoğlu MYO Müdürlüğü’ne Atama

2012 yılından bugüne kadar Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’nü yürüten Prof. Dr. Cahit Bağcı, görevini Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tekin’e devretti.Devir teslim töreni...

Naci Topçuoğlu MYO Müdürlüğü’ne Atama
banner230
2012 yılından bugüne kadar Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’nü yürüten Prof. Dr. Cahit Bağcı, görevini Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tekin’e devretti.
Devir teslim töreni sırasında konuşan Prof. Dr. Bağcı, Türkiye’de ilk defa Trimester eğitim sistemini uygulayan Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu’nda; Van De Wiele firmasının halı dokuma makinesi ile Starlinger firmasının çuval örme makinesinin hizmete sokulduğunu ve okulun fiziksel imkanlarının arttırıldığını belirterek, “Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Üniversitemizin önemli birimlerinden biri olması yanında, bu okul çok özverili çalışan ve mesleki alanlarında donanımlı ve nitelikli bir akademik kadroya sahiptir. Bu eğitim kurumu sizlerle daha iyi konuma erişecektir” dedi.
Göreve yeni atanan Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tekin, “Bu bir bayrak yarışıdır; Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu’nun başarıları artarak devam edecektir. Naci Topçuoğlu MYO bünyesindeki herkes iyi bir ekip içerisinde yer almaktadır. Okulumuzu el birliğiyle daha iyi yerlere taşıyacağımız konusunda kuşkum yoktur” dedi.
Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarının da katıldığı tören sonrasında Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tekin tarafından Prof. Dr. Cahit Bağcı’ya hediye takdim edildi.
YORUM EKLE