Kalp Ve Damar Cerrahisi Kliniğine Sihirli Bir Dokunuş

Dr.Ersin Arslan Hastanesi’nde yeni yönetimle birlikte başlatılan yenilikler bir bir hayata geçiriliyor.Yapılan açıklamaya gör, bölgenin Kalp ve Damar Cerrahisi ihtiyacını büyük ölçüde karşılama yolunda söz konusu klinikte 2 Mart 2015...

Kalp Ve Damar Cerrahisi Kliniğine Sihirli Bir Dokunuş
banner230
Dr.Ersin Arslan Hastanesi’nde yeni yönetimle birlikte başlatılan yenilikler bir bir hayata geçiriliyor.
Yapılan açıklamaya gör, bölgenin Kalp ve Damar Cerrahisi ihtiyacını büyük ölçüde karşılama yolunda söz konusu klinikte 2 Mart 2015 tarihinde başlatılan çalışmalar, 10 Nisan 2015 tarihinde sonuçlanıp, değişen çehresi, son teknoloji donanımı ve parıldayan güçlü uzman kadrosuyla hasta kabulüne başlandı. Yeni kimliğiyle klinikte yanlızca hijyenik bir ortam sağlanmayıp, göz alıcı görselliği tamamlayan klasik ve enstrümental müzik yayınıyla, Avrupa standartlarına uygun olarak hasta ve personel için daha huzurlu ve verimli bir çalışma alanı oluşturuldu.
Tadilat süresince, tıbbi ve cerrahi mağduriyet yaşama riski olan bazi özellikli hastalar, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümüne yönlendirildi. Bu zor günlerde Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesi KVC ekibi, destek ve yardımları nedeniyle Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’ne teşekkürlerini iletti.
YORUM EKLE