Gaziantep’in Dar Yolları Genişliyor

Kent genelinde yol genişletme çalışmaları başlatan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, dar yolları genişleterek trafik akışına katkı sağlıyor.Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol İşleri Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda...

Gaziantep’in Dar Yolları Genişliyor
banner230
Kent genelinde yol genişletme çalışmaları başlatan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, dar yolları genişleterek trafik akışına katkı sağlıyor.
Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol İşleri Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda birçok bölgede dar olan yollar genişletilirken, bazı bölgelerde ise yeni yol açma çalışmaları sürüyor.
Burç Mahallesi’nin dar olan yolunu genişletilmesi ile başlayan çalışmalar diğer mahalle ve köylerde de sürüyor. 8 kilo metre olan Burç Mahallesi yolunda 7 metrelik yolu 10 metreye çıkaran Yol İşleri Şube Müdürlüğü Ekipleri, Güngürge-Karasakal köyleri, Bilek-Kamışlı, Tokdemir-adaklı, Güvenevler Mahallesi 51 nolu caddelerinde yol genişletme çalışmalarını tamamladı.
Karaca Ahmet Mahallesi 12 nolu caddeyi yeni Galericiler Sitesi ile Beylerbeyi Mahallesi’ne bağlama yol çalışmalarını tamamlayan Yol İşleri Şube Müdürlüğü, Geneyik toplu konut alanı bölgesinde imarlı yol çalışmalarını da başlattı.
YORUM EKLE