Forum Gaziantep’te Kadınlar İçin Mask Atölyesi

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü Tarafından 18 Nisan Cumartesi Günü Yapılacak ‘mask Boyama Atölyesi’nde Katılımcılar Masklarını Diledikleri Gibi Boyayarak Keyifli Zaman Geçirecek.

Forum Gaziantep’te Kadınlar İçin Mask Atölyesi
banner230
Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü tarafından 18 Nisan Cumartesi günü yapılacak ‘Mask Boyama Atölyesi’nde katılımcılar masklarını diledikleri gibi boyayarak keyifli zaman geçirecek.
Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezlerinden Forum Gaziantep’in hem eğlenceli hem de yaratıcı etkinlikler düzenleyen ve her ay daha fazla ilgi görerek büyüyen Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, Nisan ayında faaliyetlerine ‘Mask Boyama Atölyesi’ ile devam ediyor.
18 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek atölye çalışmasına katılacak kadınlar, masklarını gönüllerince boyayacak. Atölyeye katılacak kadınlar, birlikte keyifli vakit geçirirken aynı zamanda yaratıcılıklarını da gözler önüne serecekler. Katılımın ücretsiz olduğu atölyenin sonunda kadınlar, boyadıkları masklarını günün anısı olarak evlerine götürebilecekler.
Forum Gaziantep, her ayın üçüncü Cumartesi günü Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında farklı atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmayı önümüzdeki aylarda da sürdürecek.
YORUM EKLE