(Düzeltme) Gülsan Holding’den Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu’na İstihdam Desteği

Gülsan Holding İnsan Kaynakları bölümü, Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu’nda yeni mezunlara yönelik istihdam oluşturma politikası için öğrencilerle buluştu.Gençlerle bir araya gelen Holding çalışanları, Gülsan Holding’de tecrübe...

(Düzeltme) Gülsan Holding’den Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu’na İstihdam Desteği
banner230
Gülsan Holding İnsan Kaynakları bölümü, Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu’nda yeni mezunlara yönelik istihdam oluşturma politikası için öğrencilerle buluştu.
Gençlerle bir araya gelen Holding çalışanları, Gülsan Holding’de tecrübe kazanmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara sundukları geniş çaplı staj ve iş imkanlarını tanıttı. Konuşma sonrasında ise öğrenciler ile birebir mülakatlar gerçekleştirerek, öğrencilere mülakat tecrübesi yaşattı.
Gülsan Holding ve Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı sanayici, merhum işadamı Naci Topçuoğlu’nun yaptırmış olduğu meslek yüksekokuluna tam destek devam ediyor. Gülsan Holding İnsan Kaynakları Departmanı, Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu öğrencilerine istihdam ortamı oluşturdu. İstihdam oluşturma politikası çerçevesinde yapılan istihdam mülakatları sonucunda özgeçmişleri değerlendirmeye alınan öğrenciler Gülsan Holding’de iş imkanı bulabilecekler.
Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cahit Bağcı: “Gülsan Holding’in desteği meslek yüksekokulumuzun inşasından beri devam etmektedir. 2015 yılı itibariyle yapılmış olan istihdam günleri üniversite öğrencilerimiz için çok önemlidir. Bu etkinliğin her yıl düzenli olarak yapılmasını planlamaktayız” dedi.
YORUM EKLE