Çocuklardan Harikalar Diyarı’na Yoğun İlgi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılarak hizmete sunulan Harikalar Diyarı çocuklardan yoğun ilgi görüyor.Okulların yarı yıl tatiline girmesiyle eğlence merkezine akın eden çocuklar, Türkiye ilk tema parkı özelliği taşıyan...

Çocuklardan Harikalar Diyarı’na Yoğun İlgi
banner230
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılarak hizmete sunulan Harikalar Diyarı çocuklardan yoğun ilgi görüyor.
Okulların yarı yıl tatiline girmesiyle eğlence merkezine akın eden çocuklar, Türkiye ilk tema parkı özelliği taşıyan eğlence parkında gönüllerince eğleniyor. Su kızağı, rafting, eğlence parkı, atlama kulesi, dönen disk, mini jet, dağ rallisi, alpin treni, korku tüneli ve daha bir çok eğlence aracının bulunduğu tema parka, Gaziantep’in yanı sıra çevre illerden de çocuklar geliyor. Öte yandan, yetişkinler de parka yoğun ilgi gösteriyor. Açıldığı günden itibaren on binlerce kişiyi ağırlayan ve 120 bin metrekare alan üzerine kurulan tema parkta, ayrıca at biniciliği eğitimi de veriliyor. Komşu şehirlerden gelerek, gün boyunca farklı araçlara binerek eğlenen çocuklar ve yetişkinler, bu tür eğlence merkezlerinin kendi şehirlerinde de açılmasını istiyor.
YORUM EKLE