Atalay Demirci Royal Halı Fabrikasını Gezdi

Ünlü komedyen Atalay Demirci Gaziantep’te Roral Halı Fabrikasını gezdi. Demirci’ye Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıpoğlu ile Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Cihan Dağcı eşlik etti.Fabrikayı gezen ünlü komedyen...

Atalay Demirci Royal Halı Fabrikasını Gezdi
banner230
Ünlü komedyen Atalay Demirci Gaziantep’te Roral Halı Fabrikasını gezdi. Demirci’ye Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıpoğlu ile Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Cihan Dağcı eşlik etti.
Fabrikayı gezen ünlü komedyen Atalay Demirci, halı üretimi hakkında bilgi aldı. Üretimin her aşaması hakkında bilgi alan Demirci, esprileriyle güldürürken, Royal Halı Yönetim Kurulu üyesi Taner Nakıpoğlu da ünlü komedyene esprileriyle eşlik etti. Fabrikayı gezdikten sonra idari binaya geçen Demirci, ebru sanatıyla yapılan halı desenlerini inceledi. Eldivenleri giyen Demirci eline aldığı fırçayla ebrudan halı deseni yaptı. Halıya çekilen desenin çerçevelenerek kendisine gönderileceği öğrenildi. Gezi sonrası Demirci’ye 2 tane halı hediye edildi. Demirci fabrika gezisinin ardından Royal Halı Gaziantep Basketbol takımının antrenmanını izlemek için fabrikadan ayrıldı.
YORUM EKLE