Araban Belediyesi Parkta Yaza Hazırlık Çalışması Başlattı

Gaziantep’in Araban İlçesinde yaza hazırlık çalışmaları başlatıldı.Baharın gelmesiyle birlikte harekete geçen Araban Belediyesi, ilçe merkezindeki belediye parkında bakım çalışmalarını hızlandırarak yaza hazırlık yapıyor.Araban...

Araban Belediyesi Parkta Yaza Hazırlık Çalışması Başlattı
banner230
Gaziantep’in Araban İlçesinde yaza hazırlık çalışmaları başlatıldı.
Baharın gelmesiyle birlikte harekete geçen Araban Belediyesi, ilçe merkezindeki belediye parkında bakım çalışmalarını hızlandırarak yaza hazırlık yapıyor.
Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, ’’İlçe merkezimizdeki belediye parkında bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte çalışma başlattık. Çalışmalarda ağır ve uzun geçen kış mevsiminde bozulan ve kırılan oyun gruplarının, bankların bakım ve onarımı yapıyoruz. Park içerisinde bulunan ağaçların yarıya kadar yeşil ve beyaza boyanması, çiçeklerin bakımı ve yenilenmesi ile park içerisindeki Cafe Park’ta yenilik çalışmalarımızı yaparak ilçemizin ciğeri konumundaki parkını yaz mevsimine hazırlık çalışmalarımızı başlattık. Belediye parkımızın içerisindeki her bölgede başlattığımız bakım çalışmalarımızda ekiplerimiz tarafından yapılan çiçeklendirme ve budama çalışmalarıyla da ilçemiz rengarenk bir bahar görünüme kavuştu" dedi.
YORUM EKLE