23 Nisan’da Hayvanat Bahçesi Çocuklara Ücretsiz

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında alınan kararla 23 Nisan’da hayvanat bahçesinin çocuklara ücretsiz olması kararlaştırıldı.Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in başkanlık ettiği meclis toplantısında,...

23 Nisan’da Hayvanat Bahçesi Çocuklara Ücretsiz
banner230
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında alınan kararla 23 Nisan’da hayvanat bahçesinin çocuklara ücretsiz olması kararlaştırıldı.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in başkanlık ettiği meclis toplantısında, Şahin 1 yıl içerisinde yaptığı çalışmaları ve yapılacak projeleri anlattı. Sunumun ardından 77 gündem maddesinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda 56 madde oy birliğiyle İmar ve Komisyonu’na, 5 madde Plan, Bütçe ve Tarife Komisyonu’na, 2 madde Hukuk Komisyonu’na sevk edilirken, 12 madde teklif karar olarak alındı, 2 madde ise bir sonraki toplantıya havale edildi. 3 madde de gündeme alındı.
Toplantıda ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 23 Nisan Perşembe günü Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nin çocuklara ücretsiz olması kararı alındı. Gündemde başka görüşülecek madde olmadığından meclis toplantısının 2. birleşiminin 17 Nisan Cuma günü saat 16.00’da yapılmasına karar verildi.
YORUM EKLE