Doka’dan Gümüşhane’de Proje Yazma Eğitimi

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (doka) 2015 Yılında Uygulayacağı Projeler İçin Gümüşhane’de İki Gün Süren Proje Yazma Eğitimi Düzenledi.

Doka’dan Gümüşhane’de Proje Yazma Eğitimi
banner230
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) 2015 yılında uygulayacağı projeler için Gümüşhane’de iki gün süren proje yazma eğitimi düzenledi.
DOKA Proje Yönetim Birimi tarafından Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda düzenlenen proje döngüsü yönetimi eğitimlerine çeşitli özel sektör firma temsilcileri ile kamu kurumları ve kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları temsilcileri katıldı.
Eğitim programı, Ajans Proje Yönetim Birimi Birim Başkanı Hacı Salih Şahin ve Birim Uzmanı Oğuzhan Şatır’ın “Proje Analiz ve Planlama Aşamaları, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı, Faaliyet Planlarının Çıkarılması, Proje Bütçesi ve Başvuru Formunun Doldurulması” konularında ve “Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi(KAYS)” hakkında yaptığı bilgilendirme ile son buldu.
Programda, proje hazırlayan başvuru sahiplerine destek olmak ve hazırlanan evrakların kontrol edilmesini sağlamak amacıyla 18-22 Mayıs 2015 tarihlerinde Teknik Masa hizmetleri verileceği ve bunun için kurumun internet sitesinden randevu alması gerektiği de duyuruldu.
YORUM EKLE