Tokat Öğretmen Okulu Mezunları Büyükerşen’i Ziyaret Etti

Tokat Öğretmen Okulu 1957-1978 yılları arası mezunları Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.Öğretmenler Eskişehir’e gelmekten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “Bizler için Yılmaz...

Tokat Öğretmen Okulu Mezunları Büyükerşen’i Ziyaret Etti
banner230
Tokat Öğretmen Okulu 1957-1978 yılları arası mezunları Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
Öğretmenler Eskişehir’e gelmekten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “Bizler için Yılmaz Büyükerşen ismi çok önemli hepimizin diplomasında onun imzası bulunuyor. Hepimiz Büyükerşen imzalı diploma sahibi olmaktan dolayı çok gururluyuz. Eskişehirliler çok şanslı Eskişehir’de yapılan çalışmaları büyük bir hayranlıkla takip ediyoruz. Eskişehir’i Türkiye’nin göz bebeği yapan Yılmaz Büyükerşen’i kutluyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Öğretmenler bizim baş tacımızdır. Yetiştirmiş olduğunuz öğrenciler sizlerin sayesinde Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacaktır” dedi.
Başkan Büyükerşen, ziyaret sonrası Tokat Öğretmen Okulu mezunlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
YORUM EKLE