Taekwondoculardan Büyük Başarı

Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde Taekwondo Eğitimi Alan Sporcular, Karabük’te Düzenlenen Yıldızlar Taekwondo Müsabakalarında Derece Alarak, Türkiye Şampiyonasina Katılmaya Hak Kazandılar.

Taekwondoculardan Büyük Başarı
banner230
Büyükşehir Belediyesi bünyesinde taekwondo eğitimi alan sporcular, Karabük’te düzenlenen Yıldızlar Taekwondo Müsabakalarında derece alarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.
Taekwondo antrenörü Yavuz Toptaş yönetiminde eğitimlerini alan sporcular, Karabük’te düzenlenen ve 19 ilden 300 sporcunun katıldığı Yıldız Taekwondo Müsabakalarında ilk kez katıldılar. Gösterdikleri başarılar ile ilgi odağı olan ve derece alan sporcular, Konya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar. Antrenör Toptaş ve öğrenci velileri, sporculara verilen desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcı Oğuzhan Özen ve Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Neşat Artuç’a teşekkür ettiler.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de, Yıldızlar Taekwondo Müsabakalarında Eskişehir’i başarı ile temsil eden ve dereceye giren sporcuları tebrik etti.
YORUM EKLE